Unikátní bydlení u metra s výhledem na Prahu!

Lokalita

atrium-kobylisy-mapka-okoliMěstská část Praha 8 a zejména její čtvrť Kobylisy patří mezi tradiční a velmi žádané rezidenční lokality. Atrium Kobylisy se nachází na čtvercovém pozemku ohraničeném ulicemi Čumpelíkova, Březiněveská a Pakoměřická. Jedná se o komorní lokalitu s převahou rodinných domů a vil, která je jako stvořená pro klidné rodinné bydlení.


Lokalita vyniká kompletní občanskou vybaveností - v bezprostředním okolí projektu se nachází supermarket, obchody, několik mateřských a základních škol, poliklinika, sportovní areály a koupaliště Ládví a Na Stírce.
Pro milovníky kultury je zde k dispozici divadlo Karla Hackera nebo blízké multikino Ládví. Místní restaurace a kavárny přímo vybízejí k posezení s přáteli.


Zkrátka nepřijdou ani milovníci přírody. V docházkové vzdálenosti se nachází rozlehlé zalesněné plochy - Ďáblický a Čimický háj, které jsou jako stvořené k procházkám a dalším sportovním a volnočasovým aktivitám. Jen několik zastávek MHD se nachází zoologická a botanická zahrada v Troji.

 

Dopravní dostupnost

MHD

Pár minut chůze od projektu je stanice metra C – Kobylisy, dále tramvajové i autobusové zastávky. Metrem trvá cesta do samého centra Prahy pouhých 10 minut.

 

Autem

Do centra Prahy se dostanete autem do 15 minut, 5 minut trvá cesta na rychlostní silnici R8 - Liberecká. 
Kobylisy tak patří mezi vůbec nejlépe dopravně obslužné lokality v celé Praze.